Co to je? Kde to jsem?


Vítejte všichni na stránkách uskupení Speedstop.org

 

Jaro přišlo mezi nás a už se dá být venku. Je toparáda, i když si to někdo nemusí zrovna uvědomovat, každopádně speedstop kvete.  Na léto chystáme zase nějaký habaďůry a jestli nikdo kvůli boji za pravdu a spirit nezmlátí moc našeho tahouna, mozka, hybnou sílu a vrchního domlouvače akcí, tak se máte na co těšit. 

Jak si asi každej už všimnul, docela dost se změnil design stránek a vlastně i všechno ostatní – kromě toho, že s tím bude míň práce, tak  jsou tu nový možnosti jako komentáře ke článkům, víc místa pro fotky a tak. Doufám, že to bude i rychlejší a přehlednější a časem snad i hezčí než původní verze. Z důvodu, že už to pro mně není takový utrpení přidávat sem nějaký obsah, tak počítám, že stránky budou řádově častěji aktualizované.

Po pravé straně je lištička pro navigaci, kde je kromě kalendáře akcí, hledání a kategorií i RSS kanál, který si dejte všichni do svých čteček, ať víte co se děje novýho.

Nápady, připomínky nebo cokoliv, co vás napadne, pište do komentářů pod články – za každej komentář jsme rádi. Jako fakt pište nestyďte se, tohle jsou ty weby 2,0 a tak přece..

 

Speedstopu čaune!!

~ od lopikoid on 10 dubna, 2009.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

 
%d blogerům se to líbí: