Kontakt a nabídka, která se neodmítá

4806_1_468Vždycky jsme rádi, když můžeme na naše večírky a akce zvát zajímavé hosty nebo když se pro nás naskytne příležitost k legraci. Pokud byste měl kdokoliv zájem o spolupráci  – od projekcí, přes hraní, až po činnosti v jakýmkoliv oboru, nebojte se nás kontaktovat. Stejně pokud jste produkční nebo provozovatel místa, kde se dá něco spáchat. Napište i když máte třeba jen nějaký zajímavý nápad..

Jsou nabídky, které se nedají odmítnout a nabídka spolupráce se speedstop.org je jedna z nich, takže neváhejte a hned nám dejte vědět.

Nejlíp nás kontaktujete na Nyxu, nebo na facebooku, psát můžete i rovnou tady do komentářů, nebo máme mailovou adresu speedstop@seznam.cz (do který kouká někdo jednou za půl roku) – budeme se těšit.


4 komentáře to “Kontakt a nabídka, která se neodmítá”

  1. Ahoj. O festivalu jsem se dozvěděl teprve minulou neděli v rádiu. Na jednu stranu ještě že ty některá média máme…:-)Jak si pročítám stránky, tak mam velkou chuť zavítat. Nevim ovšem, jestli někoho přemluvim ke spoluúčasti. Proto se nabízim na výpomoc různého typu. Díky Josef

  2. Ahoj. My si zas moc nečteme komenty 🙂 Pomoct přijet určitě můžeš, ale klidně přijeď i bez pomáhání, každý je vítán.

  3. Ahoj. O festivalu jsem se dozvěděl teprve minulou neděli v rádiu. Na jednu stranu ještě že ty některá média máme…:-)Jak si pročítám stránky, tak mam velkou chuť zavítat. Nevim ovšem, jestli někoho přemluvim ke spoluúčasti. Proto se nabízim na výpomoc různého typu. Díky Josef
    +1

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

 
%d bloggers like this: